Spa Bakımları Nelerdir ?

Spa Yüz ve Vücud Bakımları 

Sadece daha güzel bir görünüm için değil cildimizin ve vücudumuzun sağlığı için temizlik ve bakımına özen göstermeliyiz.Böylece yaş ilerledikçe oluşacak Kırışıklık ve deformasyon gibi sorunlara önüne geçebiliriz.Sağlıklı ve temiz bir cilde, sıkı ve güzel bir vücuda sahip Olmanız için Spa merkezlerimizde ve İzmirdeki güzellik merkezimizde birçok ve cilt bakımı hizmetini veriyoruz vücud. Cildinizdeki sorunlar ve vücudunuzun bakımı için isterseniz Doğal özlerden Oluşan karışımlar kullanabilir isterseniz denizin gücü yosun ve çamurdan faydalanabilir istersenizde kozmetik ürünler kullanabilirsiniz. 

Klasik Cilt Bakımı 

Cildinize parlaklık ve canlılık dirilik kazandırmak için yapılan klasik cilt bakımı, cilt bakımı uzmanı tarafından cildinize uygun yüz maskesi seçilerek yapılıyor. 

Meyve Asitli Leke Bakımı 

Tonik ile cilt temizleme, cilde maske uygulama, meyve asiti, kremleme işlemleri yapılarak cilde peeling yapılarak ciltteki üst tabakadaki lekelerden kurtulmak için uygulanır. Amacı daha sağlıklı, canlı, düzgün ve gergin bir cilt elde etmektir. 

Kırışık Bakımı 

Kırışıklıklar ve çizgilenme genelde normal ve kuru cilde sahip kiþilerin şikayetci oldugu bir durumdur.Doğal yaşlanma süreci ve çevredeki faktörlerle ciltde Kırışıklık ve çizgiler oluşur.Bu bakım A, C ve E Vitaminleri içeren yenileyici ve onarıcı özellikte ürünler kullanılarak yapılır. 

Göz Çevresi Bakımı 

Olumsuz etkenlerden etkilenir.Özel olarak hazırlanan bir maske ile göz Hatları güzelleştirilir ve gözdeki kırışıklıklar azaltılır ve göz çevresi daha kolay ince ve hassas yapısından dolayı. 

Yoğun Nemlendiricili Cilt Bakımı

Cildin düzenli olarak nemlendirilmesi gereklidir.Genelde kuru cilt sahibi kişilere uygulanır.Cilt bir Soyma maskesi ile soyularak E vitamini katkısı ile derinden nemlendirilmesi sağlanır. 

Deniz Çamuru Yüz Maskesi

Özel deniz çamuru kullanılarak yapılan bu yüz maskesi, cilt için hayati önem taşıyan mineraller içerir. Bu çamur Toksin Atıcı ve stres ve yorgunluk giderici özelliğede sahiptir. 

Deniz Yosunu Vücud  Bakımı

Deniz yosunu vücuda sürülerek ve özel ısıtılmış bir elektrikli battaniye kullanılarak yapılan bir vücud bakımıdır.Vücuddaki toksinler atılır, eklem ağrıları azaltılır.Bu bakımın İnceltici ve sıkılaştırıcı özelliği vardır. 

Deniz Çamuru Vücud  Bakımı

Deniz çamuru vücuda sürülerek yapılan bu BAKIMDA deniz çamurunun kan dolaşımını hızlandırıcı, Toksin atılımını artırıcı ve depolanmış yağların çözülmesini kolaylaştırıcı etkisi ile gözle görülür bir düzelme ve elastikiyetini kaybetmiş dokuların sıkılaşıp, toparlanması sağlanır.

Anti Selülit Vücud  Bakımı

Vücuddaki selülitli bölgeyi tedavi etmek için özel deniz yosunu kullanılarak yapılan bir vücud bakımıdır.Bu deniz çamuru bol miktarda içerdiği vitamin ve Minareller sayesinde selülit ve lokal fazlalıklar üzerinde son derece etkilidir.

Aroma Yağlı Vücud  Bakımı

Vücudun doğal nemini sağlama ve korumada etkili olan Aromatik saf bitki yağları kullanılarak yapılan özel bir vücud bakımıdır.