Biz Kimiz ?

DEFNEGE KOZMETİK, 2010 yılı Ağustos ayında özellikle Otel marketleri ve SPA sektöründe kozmetik, itriyat, cilt bakım ürünleri ve sarf malzemeleri segmentinde faaliyetlerini sürdürmek üzere kurulmuştur.

Amaçlarımız

DEFNEGE KOZMETİK, faaliyette bulunduğu sektörde,partnerlik içinde olduğu firmalarla birlikte ithal ve üretim tabanlı kaliteli ürünlerle, başarıyı ve mükemmelliği yakalayarak adını kısa zamanda duyurmayı hedeflemektedir.

Faaliyet Alanlarımız

1) İtriyat – Kozmetik; Bölge sınırlarımız dahilinde kişisel bakım, itriyat ve kozmetik ürün çeşidi ile otel marketi, eczane ve market gibi parakende grubunda bulunan firmalara satış ve dağıtım hizmeti verilmektedir.

2) SPA Merkezleri; Türkiye genelinde bulunan zincir ve yerel seçkin otellerin spa merkezlerine cilt bakımı, vücut bakımı ve sarf malzemeleri satış ve dağıtım hizmeti vermektedir.

Misyonumuz

DEFNEGE KOZMETİK, hızla değişen beklenti ve ihtiyaçları belirleyip,sektörel gelişimler ve yenilikler ışığında daha kaliteli ve seviyeli bir hizmet sunmayı amaç edinmiştir.

Bu amaca uygun olarak gerek ülkemizde üretimi olan gerekse ithal edilen kaliteli ürünlerle sahada olacak partnerliğini yaptığı firmalarla sektörel gelişimleri de dikkate alarak, ürün ar-ge çalışması, marketing,brand consept,planlama, pazar dinamikleri, ticari uygulamalar,aktivite ve kampanya uygulamaları konusunda çalışmalarına devam edecektir.

Vizyonumuz

DEFNEGE KOZMETİK, sektörde kazandığı tecrübelerle önümüzdeki yıllarda hizmet alanını genişleterek daha fazla şirketle işbirliği içinde olmayı ve kendi patenti markaları ile ülke dahilinde sektör genelinde ve ithalat ve ihracat bandında adından sıkça söz ettirmeyi hedeflemektedir…

Saygılarımızla.